המלצות ממטופלים מרוצים- בואו גם אתם לטפל בבעיות הבריאות שלכם בדרך טבעית, בריאה ויעילה!

המלצה של דניאלה על טיפול בטרום סוכרת

נדב יקר,
אני רוצה להודות לך על הטיפול הנפלא שאתה מעניק לי.
הגעתי אליך לגמרי במקרה, אחרי שקראתי באינטרנט שיש מרפא שעובד על פי הרפואה הסינית ומתמחה בטיפול בסוכרת.
כשנתקלתי בשמך הייתי במצב טרום סוכרתי ממש על הגבול של להיות חולת סוכרת.
לאחר שטיפלת בי בעזרת צמחי מרפא ודיקור רמות הסוכר שלי ירדו בצורה משמעותית. בבדיקות מעבדה שערכתי באופן פרטי ובקופת חולים מכבי התוצאות היו חד משמעיות. רמת ההמוגלובין המסוכרר שמשקף את רמות הסוכר בשלושת החודשים שקדמו לבדיקה ירד מ-6.4 ל-5.8 וגם רמת הסוכר לאחר 8 שעות צום ירדה מתחת ל-100.
מאז ההטבה ברמות הסוכר עברתי אצלך טיפול :
• במערכת העיכול שלי שהייתה בעייתית בשנתיים האחרונות ואיזנת אותה.
• בבעיות השינה שלי שפחתו ומאז התחלת הטיפול אני ישנה יותר טוב.
• בכאבים שהקרינו ממפרק הירך ועד לכף הרגל. הטיפול העביר לגמרי את הכאב ולאחר חודש כאשר הכאב התחיל שוב טיפול נוסף שלך העביר אותו.
בעקבות הטיפול, מעבר לכל מה שציינתי, אני מרגישה מלאת אנרגיה.
התחלתי את הטיפול לפני חמישה חודשים ומאז היו לי 15 טיפולים.
אני מאמינה בטיפול אלטרנטיבי ועברתי במהלך חיי כמה וכמה טיפולים
אבל אני חושבת שלך יש כשרון מיוחד ויכולת ריפוי מופלאה.
danielayeshurun@gmail.com

דניאלה ישורון
המלצה של ד"ר דנה סינגר מומחית ברפואת ילדים

ברצוני להמליץ על דיקור סיני ע״י נדב סגמן.
הגעתי לנדב לאחר המלצות חמות בעקבות אירוע קשה של כאבי גב תחתון, אשר הותיר אותי מוגבלת פיזית. כבר לאחר הטיפול הראשון חשתי הקלה מיידית בכאב ועלייה בתנועתיות. לאחר סדרה בת שלושה טיפולים שנמשכה כשבוע, המצב השתפר פלאים. הייתה לי זו הפעם הראשונה בטיפול שכזה ולא ידעתי למה לצפות. הופתעתי מקצב ומידת השיפור במצבי שעלו על כל ציפיותיי.
בנוסף לטיפול המקצועי נהנתי מאופי עבודתו של נדב – נעים, אדיב, מסביר וסבלני. האווירה הייתה נעימה וחיובית.
אין לי ספק כי בפעם הבאה שאתקל בבעיה גופנית מעין זו לא אתמהמה ואתקשר לנדב 🙂

בתודה
ד"ר דנה סינגר
Danasinger1@gmail.com

דנה סינגר, רופאה
רציתי להמליץ על תמי הופמן המרפאה הסינית. שני הבנים שלי, בני 5,9 היו חולים בהרבה דלקות אזניים, גרון, אלרגיות למיניהן, והפרעות קשב וריכוז. לאחר שראיתי שהבעיות חוזרות על עצמן, פניתי לתמי לעזרה. תמי עשתה דיקור, שיאצו, המליצה על תזונה בריאה, והדאגה להזמין רמדיה שמתאימה לריפוי של התסמינים.
אחת התוצאות המאוד בולטות היא שבני הגדול, שנאלץ להפחית את מינון הריטלין שקיבל בגלל תופעות לוואי, השתפר מאוד בעקבות הטיפול של תמי: בהתנהגות בבית ובבית הספר, ביכולות ריכוז ואחריות בלימודים וגם, זה משפיע מבחינה חברתית ורגשית.
לתמי יש גישה לילדים. היא מסבירה להם על התהלילך, מדברת איתם בגובה העיניים וכשצצים קשיים או פחדים מהמחטים, היא מוצאת פתרונות יצירתיים כדי לבצע את הטיפול לפי אופיו של הילד.
תמי מאוד מקצועיות ומיומנת, משקיעה, אכפתית, מחויבת לתהליך ושומרת על קשר רציף איתי ועם ילדיי. במידה שהילדים לא מרגישים טוב וזקוקים לעזרה תמי מקבלת אותם מיד ועוזרת לזרז את הריפוי לפי סימני המחלה, ומחזקת את מערכת החיסון שלהם. הילדים שלי פחות חולים.
ממליצה בחום בשביל שקט ושלווה על הטיפול שהביא לשיפור ניכר בבריאות של ילדיי.
סליחה אבל ביקשתי לשמור על עילום שם, כי מדובר בילדים שלא רוצים שיזהו אותם…
אמא ל-2 ילדים- מבקשת לשמור על עילום שם, Tel Aviv
המלצה של חיים על טיפול מוצלח בסוכרת

נדב שלום
ברצוני להודות לך על טיפולך המסור והיעיל.
לפני שהתחלתי את הטיפול אצלך סבלתי מרמת סוכר גבוהה אשר עברה לעיתים מעל 200
למרות הטיפול התרופתי הרגיל לא ירד הסוכר מתחת ל 180 והרופא חשב להתחיל באינסולין
שממנו אין דרך חזרה.
עד שלפתע המליצו לאשתי על מישהו שמטפל בדיקור סיני ותרופה הנרקחת מצמחים מיובאים מסין
אני שלא מאמין ברפואה אלטרנטיבית שוכנעתי על ידי אשתי לנסות. ואז פנינו אליך
באמצעות הטיפול היעיל שלך שכלל כמה מרכיבים, רמת הסוכר ירד והתייצב סביב ה 130
כמובן יש לנו עוד דרך ארוכה ואין לי ספק שעם הזמן זה יהיה מאחורי כי אני רואה תוצאות מוכחות וחיוביות
מלבד זה נדב אתה מטפל מאוד אמפטי וסבלני ומשרה אווירה טובה שתורם מאד למטופל.
מאחל לך הצלחה בלימודך ומחכה לשובך
varol@comasco.co.il

חיים ורול
המלצה של איילת על טיפול מוצלח לפגיעת ספורט בירך

את נדב אני מכירה כבר מספר שנים. הכרותינו הראשונית לא התרחשה במסגרת טיפול אלא בנסיבות משמחות אחרות, בהן יצא לי להכיר אדם מקסים, אכפתי וסבלני (גם מחוץ לקליניקה).
אל הקליניקה של נדב פניתי לפני כחודשיים לאחר שסבלתי כחודש מפציעת ספורט בירך הפנימית. טרם הגעתי לנדב עברתי את דרך הטיפול המערבית המסורתית הכוללת כדורים, כדורים ואם זה לא עוזר עוד קצת כדורים אחרים.. לקחתי כדורים אנטי דלקתיים חזקים אחרי שהכדורים האנטי דלקתיים הראשונים שלקחתי לא עזרו. אני למודת ניסיון מפציעות ספורט עקב היותי כה פעילה בתחום, ובתחום כזה קשה שלא להיפצע.. אולם פציעה משתקת כזו עוד לא הייתה לי והייתי מיואשת.
כבר בפגישה הראשונה הרגשתי שיפור מיידי! שבועיים של כדורים לא העניקו לי את ההטבה לה ייחלתי כמו שעה של טיפול. נדב כפי שהוא מחוץ לקליניקה כך גם בתוכה- כה סבלני ומקנה רוגע, פשוט נעים להיות מטופלת עד כמה שזה נשמע מוזר. מיד אחרי הטיפול יכולתי ללכת עם מידה מעטה מאוד של כאבים ובהמשך התחלתי לקחת כדורי כורכומין בעצתו של נדב שאני עדיין ממשיכה לקחת כמובן. הכאבים חלפו ואני מרגישה מצויין.
תודה נדב על טיפול נפלא!!

איילת פורהר
המלצה על טיפול וזירוז טבעי לפני לידה

הגעתי אל נדב בשבוע 40 עצבנית ומיואשת מהריון שלא ראיתי את סופו. היה זה ערב סוכות ובמקום להתארח אצל המשפחה העדפתי לרחם על עצמי בסלון. בעלי שיכנע אותי ללכת לנדב ולעבור טיפול טבעי לזירוז הלידה ואולי גם קצת להירגע מכל המתח הזה שמצטבר סביב הלידה. באופן מפתיע החלטתי לוותר על הרחמים העצמיים וללכת.. כשהגעתי לקליניקה נדב התחיל בטווינא שהצליחה להרגיע אותי בצורה נפלאה. לאחר מכן דיקר אותי במספר נקודות ובמקביל המשיך עם הטווינא. כשיצאתי מהקליניקה הרגשתי שיצאתי מספא. הייתי כה רגועה ושלווה כפי שלא הייתי מספר שבועות ואפילו הצעתי לקפוץ לארוחה המשפחתית באותו הערב. את בני ילדתי 3 ימים לאחר מכן, כך שאיני יודעת בוודאות אם הטיפול קידם את הלידה, אבל דבר אחד אני יודעת בוודאות, הוא קידם אותי למקום רגוע ושלוו יותר. הלחץ מהלידה ירד ומבחינתי זו ההצלחה הגדולה ביותר.

איילת פורהר
הגענו לתמי עם ילדתנו בת ה-4 כדי לפתור בעיה שהיא חצי פיזית וחצי רגשית. לפחות לגבי כל החלק הרגשי היינו סקפטיים לגבי היעילות אצל ילדים ו… כמו קסם!! וזה חוץ מהגישה המיוחדת של תמי עם ילדים, ששבתה גם את המטופלת הקטנטונת וגם אותנו… החוויה הפכה לזמן פינוק מיוחד של הפיצית שרק חיכתה לביקור השבועי, והצטערה כשהביקורים פסקו (ושוב, לזכותה של תמי ייאמר שזה לא לקח זמן רב).
ובקיצור… ממליצים מאוד!!!
Dana Margulies Ran
המלצה מגלית על טיפול בעת משבר

הגעתי לנדב בתקופת משבר, חשבתי להתנסות בטיפול, אם לא יועיל לא יזיק.
נדב המקסים, בעיניו הכחולות החודרות ומבטו הרגיש הצליח לחבר את כל הנתונים ובמקום לבזבז זמן על סימפטומים ששידרו לחץ ומצוקה, ירד לשורש הבעיה .
הוא זיהה את החולשה במערכת העיכול, הקשורה למערכת הסימפטטית, והמליץ על טיפול ששילב דיקור וצמחי מרפא.
היום, חודשיים אחרי תחילת הטיפול אני לא מאמינה לתוצאות. הרגישות שהתבטאה בבטן ירדה, הנפיחות חלפה לה, אפילו התאבון והאכילה הרגשית ירדו ואיתם גם המשקל. הבסיס התחזק והיכולת להתמודד עם הקושי עלתה. טיפול גוף נפש משולב ומדהים על ידי מטפל מקצועי, נעים ורגיש.
"תודה על השקט, תודה על האור, על הלב הרחב שהמס את הכל…" שר אריק איינשטיין, ובאמת, נדב מגיעה לך המון תודה.
בידידות רבה גלית
Galit.mhs@gmail.com

גלית
הגעתי לתמי במצב של יאוש עם אלרגיה קשה של שנים
רבות. לאחר הטיפול של דיקור סיני ואבחנה תזונתית
וטיפול עם צמחים מצבי השתפר פלאים. אין מילים להודות לתמי!!!!!!
Mariana Zairi
המלצה של ערן על טיפול מוצלח במחלת הנשיקה

אחרי שבועיים רצופים של חום, מתוכם שבוע של חום גבוה מאוד (כמעט כל הזמן עבר את ה-39) שנבע כתוצאה ממחלת הנשיקה, נדב הגיע אלי לטיפול ובכך התחיל תהליך שהוביל מהר מאוד לירידה משמעותית של החום (עד ל37.5 ותוך יומיים כבר להיעלמות של החום לגמרי).
הגעתי למצב שכדורים להורדת חום לא עזרו כבר, אבל הטיפול שקיבלתי מנדב מייד התחיל להשפיע וליצור מומנטום חיובי של תהליך די מהיר של הירפאות מהמחלה.
נדב הגיע אלי וביצע תשאול מקיף ומקצועי על איך אני מרגיש, כולל שאלות ותשומת לב לפרטים שברפואה הקונבנציונאלית מעולם לא נתקלתי בהם. לאחר מכן הוא עשה לי דיקור קצר של כעשרים דקות, אשר הוריד מייד את החום בחצי מעלה, ל 38.5. בנוסף הוא הכין לי מרשם של אבקת צמחים שמערבבים עם מים ודאג שהמשלוח של האבקה יגיע אלי הביתה תוך פחות מ 12 שעות מהרגע שהוא עזב.
את האבקה שהוא הכין לי אני מכנה ״שיקוי קסמים״, כי שעות בודדות אחרי ששתיתי את המנה הראשונה של האבקה החום ירד בצורה כל כך מהירה ודרסטית, עד 37 מעלות. אני מזכיר שזה אחרי שכדורים להורדת חום פשוט כבר לא השפיעו ולא היו אפקטיבים, אבל האבקה השפיעה מייד ובאופן אפקטיבי לכל משך הטיפול.
ממצב של חום גבוה מאוד, ברצף, ותחושה כללית של עייפות מלווה בכאבי ראש עזים, צמרמורות וחוסר תיאבון, תוך פחות מ24 שעות לאחר הביקור של נדב אצלי כבר תפקדתי באופן כמעט רגיל, והכי חשוב, כמעט בלי חום!!
מעבר לביקור בביתי, נדב לא הפסיק להתעניין בשלומי, גם בטלפון וגם בסמסים. בנוסף לאחר מספר ימים הוא הגיע לביקור נוסף כדי לעקוב מקרוב אחר תהליך ההחלמה, וגם אז הכל התנהל בצורה מקצועית ביותר תוך תשומת לב לפרטים.
אני באמת מאמין שבאמצעות הטיפול המעולה שקיבלתי מנדב תהליך ההחלמה הואץ באופן משמעותי והיווה הקלה משמעותית עבורי.
אני חייב לציין שמבדיקות וחיפושים שביצעתי באינטרנט מצאתי הרבה מטפלים שמציעים דיקור, אבל לא הרבה שמציעים גם את הטיפול בצמחים. לכן שיטת הטיפול שנדב מציע מהווה ״חבילה כוללת״ שמטפלת במחלה מכמה זוויות, וזה מה שהופך את הטיפול אצלו לכל כך נהדר.
אני ממליץ בחום על נדב לכל מי שמעוניין לנסות גישה קצת שונה, או לכל מי שהרפואה הקונבצניונאלית לא מצליחה להציע לו פיתרון אפקטיבי, כמו במקרה שלי.
לנדב המקצועיות והאנושיות הנדרשים להיות מטפל מצוין ואין לי ספק שכל מי שיפנה אליו יקבל טיפול מעולה ומועיל.
erandekel@gmail.com

ערן דקל
צרו קשר

בואו להתייעץ לגבי בעיית הבריאות ממנה אתם סובלים

נשמח לבחון יחד אתכם את מצבכם ולהמליץ על הטיפול המתאים
צרו קשר